Jak łatwo jest usunąć lakier hybrydowy z paznokci?

Zmywacz do paznokci jest płynem organicznym. Zawiera składniki, takie jak olejki, substancje zapachowe i barwniki do usuwania lakieru do paznokci. Istnieją różne rodzaje zmywaczy do paznokci. Są waciki nasączone zmywaczem do paznokci i wypełnione pianką dozowniki, w które można włożyć palec, aby usunąć lakier do paznokci. Wybór zmywacza do paznokci zależy od preferencji użytkownika. Cena i jakość zmywacza do paznokci również w dużej mierze decyduje o tym, czy go kupią, czy nie. Istnieją dwa główne rodzaje zmywaczy: na bazie acetonu i bez acetonu, Na przykład do paznokci hybrydowych zawsze używaj zmywacza do lakieru hybrydowego, jest on odpowiedni do tego typu lakieru.

Jak usunąć lakier do paznokci hybrydowych?

Zwilżyć watę zmywaczem, usunąć pilnikiem wierzchnią warstwę i delikatnie przyłożyć do paznokcia. Następnie zawiń palec w kwadrat folii aluminiowej; pozostaw na pięć minut i usuń lakier drewnianym patyczkiem. Jeśli lakier jest trudny do usunięcia, pozostaw go w folii na kolejne trzy minuty.

Zmywacz do lakieru hybrydowego — częste błędy:

  1. Pominięcie etapu usuwania naskórka.
  2. Próba kształtowania paznokci pod koniec zabiegu, a nie na początku.
  3. Niedostateczne odtłuszczenie powierzchni paznokcia.
  4. Nałożenie zbyt grubej warstwy.
  5. Pominięcie warstwy wierzchniej.
  6. Szybkie i nieodpowiednie usunięcie manicure hybrydowego.

Profesjonalne manicurzystki również mogą popełniać powyższe błędy. Te błędy mogą uszkodzić powierzchnię paznokcia. W efekcie zbyt szybko się złuszczają.

A jak profesjonalne studia kosmetyczne usuwają lakier z paznokci?

Profesjonalni zmywacze do paznokci często twierdzą, że nie ma żadnych dostrzegalnych zalet stosowania zmywacza bezacetonowego zamiast acetonowego. Oba rodzaje zmywaczy do paznokci mogą wysuszać i podrażniać skórę i paznokcie, ale prawdopodobieństwo spowodowania poważnych lub trwałych uszkodzeń skóry, lub paznokci przy użyciu konwencjonalnych zmywaczy do paznokci jest uważane za zaskakująco niskie. Wielu makijażystów zaleca stosowanie produktów zawierających dodatkowe składniki nawilżające. Konwencjonalne kremy i balsamy do rąk mogą być również stosowane na dłonie i paznokcie po użyciu zmywacza do paznokci, aby przywrócić wilgoć w tkankach.

Bardzo ważne jest, aby używać prawidłowo zmywacz do lakieru hybrydowego. Tylko w ten sposób pozbędziemy się zniszczonego lub starego lakieru hybrydowego nie uszkadzając paznokci. Używanie właściwy zmywacz do lakieru hybrydowego sprawdzonych firm jest prawidłowym działaniem, jakie powinnyśmy zastosować przy wyborze zmywacza.