Skuteczna rekrutacja do pracy w gastronomii

Jeśli szukasz możliwości rozpoczęcia nowej kariery w branży gastronomicznej, jesteśmy do Twojej dyspozycji.

Na jakie stanowiska rekrutuje się w gastronomii?

Firma oferuje szeroki zakres stanowisk, na których możesz pracować jako kelner lub kucharz. Wierzymy w tworzenie możliwości dla ludzi, którzy mają unikalne talenty i umiejętności, więc niezależnie od tego, czy dopiero zaczynasz, czy masz za sobą lata doświadczenia, chcielibyśmy usłyszeć od Ciebie! Rekrutacja w gastronomii to prosty proces.

Proces rekrutacji do pracy w gastronomii

Nasz proces rekrutacji jest całkiem prosty:

  • – Wypełnij formularz zgłoszeniowy online
  • – Weź udział w rozmowie kwalifikacyjnej z jednym z naszych menedżerów ds. rekrutacji
  • – Przejście testu na obecność narkotyków

Gdy otrzymamy Twoją aplikację, zostanie ona przejrzana przez jednego z naszych menedżerów ds. rekrutacji. Przekaże Ci on informacje zwrotne na temat tego, co mu się w niej podobało, oraz na temat obszarów, w których mógłbyś się poprawić. Jeśli są jakieś obszary, które wymagają poprawy, weź ich rady pod uwagę przy pisaniu następnej aplikacji! Jeśli nie, wyślij nam kolejne!

Rozmowa podczas rekrutacji do pracy w gastronomii

Po zapoznaniu się z wszystkimi aplikacjami, skontaktujemy się z Tobą za pośrednictwem poczty elektronicznej z instrukcją, jak umówić się na rozmowę z jednym z naszych menedżerów zatrudniających w firmie. Podczas tej bezpośredniej rozmowy porozmawiamy o tym, co czyni Cię wyjątkowym i dlaczego świetnie pasujesz do naszej firmy!

Branża gastronomiczna przeżywa rozkwit, a zapotrzebowanie na nowe talenty jest zawsze duże.

Jako kelner lub kucharz w branży gastronomicznej będziesz odpowiedzialny za serwowanie jedzenia i napojów klientom podczas imprez, od wesel po spotkania firmowe.

Praca w gastronomii jest zróżnicowana – przejdź proces rekrutacji

Praca w gastronomii jest zróżnicowana i ekscytująca, ale wymaga specjalnego rodzaju osoby, aby odnieść sukces. Musisz mieć otwartą osobowość i lubić pracę z ludźmi – zwłaszcza, gdy ci ludzie są głodni!

Jeśli się do tego nadajesz, chętnie się z Tobą skontaktujemy.