Szkolenie barberskie od podstaw

Szkolenie barberskie od podstaw – co zrobić, by wyciągnąć z niego 100% wiedzy? 

Możesz ukończyć program barberski w niepełnym lub pełnym wymiarze godzin, w zależności od potrzeb. Możesz nawet wziąć udział w zajęciach nocnych, jeśli masz inne obowiązki w ciągu dnia.

Otaczaj się kreatywnymi umysłami

Uczniowie, którzy chodzą do szkoły barberskiej często mają już smykałkę do kreatywności i kunsztu. Jako student fryzjerstwa będziesz w klasie z innymi kreatywnymi studentami. Otaczanie się podobnie myślącymi osobami pozwoli Ci rozwinąć kreatywność, otrzymując jednocześnie konstruktywne informacje zwrotne, co często inspiruje lepsze umiejętności i lepsze wyniki. Imponujące przykłady prac naszych uczniów można zobaczyć na naszych stronach na Facebooku i Instagramie. Dowiedz się więcej o szkoleniach: https://cutu-school.pl/oferta/kursy-od-podstaw/.

Zdobędziesz również doświadczenie ćwicząc zdobyte umiejętności na prawdziwych klientach w naszym studenckim salonie i spa – pod okiem naszych wyszkolonych instruktorów. Studencki salon i spa dadzą ci szansę przećwiczenia różnych męskich fryzur, takich jak rozjaśnianie, wysokie i rajstopy oraz krótkie fryzury. Dodatkowo środowisko salonu studenckiego pomoże ci poczuć się bardziej komfortowo pracując w prawdziwym zakładzie fryzjerskim po ukończeniu studiów.

Możesz rozpocząć pracę od zaraz

Po ukończeniu naszego programu i zdobyciu licencji fryzjerskiej możesz od razu rozpocząć pracę. Jak wspomnieliśmy wcześniej, istnieje zapotrzebowanie na wykwalifikowanych fryzjerów! Nasz zespół w International Academy pomoże również rozwinąć Twoje umiejętności biznesowe podczas naszego programu fryzjerskiego, abyś wiedział, jak sprzedawać się przyszłym pracodawcom, a nawet rozpocząć drogę do posiadania sklepu.

Po zdobyciu licencji barbera możesz odkrywać różne opcje kariery. Możesz zdecydować się na pracę w tradycyjnym zakładzie fryzjerskim, który oferuje spójne środowisko pracy. Fryzjerzy pracujący w sklepie często spotykają się codziennie z wieloma klientami, w tym z wizytami. Możesz jednak chcieć pracować dla siebie jako właściciel zakładu fryzjerskiego. Wiąże się to z kilkoma dodatkowymi obowiązkami, takimi jak zarządzanie pracownikami i marketing usług. Ale jeśli podejmiesz właściwe decyzje, może to być bardzo satysfakcjonujące. Możesz również zarejestrować się w agencji, która powiadomi Cię o krótkoterminowych możliwościach barberskich.